Vydavateľ: Macmillan Education
ISBN: 9781380042293
Poč.strán:
Väzba: brožovaná
Formát: A4
Jazyk: anglický
Pridané: 23.03. 2022

Kniha nie je skladom
dodávame do 7 dní.

Bežná cena: 12,48 €
Naša cena: 10,60 €
Zľava: 15%

Gateway to the world A1+ Workbook

Autor: David Spencer

Aj u nás dobre známa séria „GATEWAY“ pripravila už milióny študentov na celom svete na úspešné zvládnutie maturitných a medzinárodných jazykových skúšok, na ďalšie štúdium aj do sveta práce.
Gateway to the World, dôkladne otestovaná a zdokonalená séria založená na rozsiahlom výskume, zabezpečí skvelé hodiny plné nového a relevantného materiálu, ktorý nadchne a motivuje dospievajúcich študentov a umožní im dosiahnuť ich ciele v škole aj v živote.

- Sekcie Great Learners, Great Thinkers, so zameraním na sociálne a emocionálne učenie sa, umožňuje študentom rozvíjať emocionálnu inteligenciu a zručnosti kritického myslenia, ktoré budú potrebovať pre život.
- Vďaka funkcii Virtual Classroom Exchange sa študenti môžu spojiť so svojimi rovesníkmi v inej krajine, takže sa môžu dozvedieť o inej kultúre a precvičiť si angličtinu v autentickom a obohacujúcom kontexte.
- Aplikácia pre študentov obsahuje gamifikované (hravé) aktivity, vďaka ktorým je precvičovanie jazyka jednoduché a zábavné, a umožňuje učiteľom zadávať úlohy, ktoré majú študenti dokončiť na svojich obľúbených zariadeniach.
- Aplikácia pre učiteľa obsahuje Classroom Presentation Kit pre plne interaktívne prezentácie na hodinách a množstvo doplnkových materiálov, ako sú pracovné listy na CLIL a Culture, ako aj materiály pre triedy s tzv. mixed ability. - Plne flexibilný mix komponentov znamená, že vyučovanie z tejto série môže byť prispôsobené akémukoľvek scenáru, či už ide o výučbu prezenčne, online alebo kombinovane.