Vydavateľ: Oxford University Press
ISBN: 9780194081177
Poč.strán:
Väzba: brožovaná
Formát: A4
Jazyk: anglický
Pridané: 23.01. 2023

Predpredaj, kniha bude
skladom

Bežná cena: 14,23 €
Naša cena: 12,10 €
Zľava: 15%

Life Vision Upper-Intermediate Workbook + On-line Practice Pack (SK Edition)

Autor: Helen Halliwell

Life Vision pomáha študentom osvojiť si jazykové a komunikačné zručnosti potrebné na úspešné zvládnutie maturitnej skúšky a medzinárodných skúšok, ako aj zručností, ktoré potrebujú na súkromný a pracovný život po ukončení školy.
Life Vision je založená na dôkladne premyslenom a konzistentnom prístupe k osvojovaniu si gramatických javov a slovnej zásoby. Poskytuje kvalitnú a dôkladnú prípravu na skúšky (maturita, certifikáty), zároveň jazykovo pripravuje študentov aj na pracovný a súkromný život po ukončení školy. Jej moderný a relevantný obsah osloví dnešných tínedžerov, či už pomocou príťažlivých videí, vlogov alebo interaktívneho skúmania cez Vision 360° Interactive images.
Life Vision obsahuje tzv Assessment for Learning, ktorý vám pomôže motivovať a navigovať študentov počas ich cesty učenia sa jazyka. Obsah lekcií, obsah učiteľských kníh a v neposlednom rade aj testy pomôžu študentom analyzovať a dosahovať svoje ciele, zrýchľovať svoj pokrok a učiť sa s podporou pravidelného neformálneho hodnotenia a efektívnej spätnej väzby.
Life Vision vám ponúka dôkladnú podporu profesionálneho rozvoja: pozrite si videonávody na oboznámenie sa s touto učebnicou, získajte prístup k metodickým materiálom, v ktorých nájdete odborné rady a praktické usmernenia týkajúce sa kľúčových princípov.