Série
(233)
 Výpredaj

Výpredaj

V tejto sekcii nájdete knihy za výpredajové ceny. Sú to knihy, ktoré nám ostali na sklade a sú už nedostupné u vydavateľa a nebudú sa dať doobjednať.
Academy Stars

Academy Stars

Dosiahnite výnimočné vedomosti a zručnosti s týmto novým sedemdielnym kurzom určeným pre deti vo veku od 6 do 14 rokov! Moderné hodiny dôsledne a rovnomerne rozvíjajúce všetky jazykové zručnosti, gramatiku aj komunikáciu, pripravia vašich žiakov nielen na jazykové skúšky ...
Activate!

Activate!

An exciting and intensive exam preparation course tailored to meet the needs of your teenage students.
Adosphére

Adosphére

Učebnica francúzskeho jazyka pre základné školy.
Alltag Beruf & Co

Alltag Beruf & Co

Erwachsene und Jugendliche ab 16 Jahren in Grundstufenkursen (A1 bis B1) weltweit.
Alter Ego

Alter Ego

1. a 2. diel pokrýva 120 vyuč. hod., 3. a 4. diel je zostavený na 150 vyuč. hod. Zahŕňa prípravu na skúšku DELF a zodpovedá ERR.
Amis et compagnie

Amis et compagnie

Livre de l'éleve dans la collection Amis et compagnie, méthode de français langue étrangere (FLE), pour adolescents, niveau 2 (A1/A2).
Ausblick

Ausblick

Nová učebnica nemčiny pre mládež, ktorá môže byť vhodnou prípravou na maturitu vyššej úrovne, alebo na skúšky Goethe Zertifikat B2, C1, DSD I a DSD II.
Aventura

Aventura

Nová učebnica španielčiny pre stredné a jazykové školy kombinujúca moderný prístup k vyučovaniu jazykov s prístupom, ktorý zodpovedá potrebám a požiadavkám slovenského študenta.
Aviation

Aviation

The Student's book covers 12 "non-routine" scenarios, providing students with all the input they would need to deal confidently and swiftly with such situations.
Beehive

Beehive

Beehive je 6-dielna séria pre základné vzdelávanie. Obsahuje slovenské verzie pracovných zošitov s anglicko-slovenským slovníčkom. Určená je pre úrovne: Beginner - Intermediate (Pre-A1 - B1) Beehive kombinuje komplexnú gramatiku a slovnú zásobu so vzrušujúcim kolaboratívnym ...
Belleville

Belleville

Le niveau 1 de la nouvelle méthode Belleville, spécialement conçue pour les jeunes de 15-18 ans vise une compétence de communication dans les situatuions de la vie courante.
Beste Freunde

Beste Freunde

Učebnica je tlačená farebne, celá látka je rozdelená do 6 poldielov, kedy 2 poldiely pokrývajú jednu vedomostnú úroveň podľa SERR. Lekcie sú spojené po 3 do modulov, jednotlivé moduly majú v závere doplnkové informácie k reáliám a projektovej práci. Pracovný zošit obsahuje ...
Beyond

Beyond

Beyond je nová, 6-dielna séria učebníc, vhodná pre tínedžerov učiacich sa anglický jazyk. Podľa SERR pre jazyky pokrýva úrovne od A1+ po B2 a korešponduje s požiadavkami na medzinárodné jazykové skúšky na jednotlivých úrovniach.
Bugs World

Bugs World

Bugs World je sériaučebníc pre žiakov 1. – 3. ročníka, pripravená v súlade s požiadavkami novéhozákladného učebného plánu.
(233)