Bonusový program

Pre zákazníkov registrovaných na stránke www.jazykovaliteratura.sk sme pripravili "Bonusový program".


  • Čo je bonusový program ?

Každý zákazník, ktorý je registrovaný na stránkach www.jazykovaliteratúra.sk je automaticky zapojený do nášho bonusového programu. Je jedno či sa jedná o súkromnú osobu, firmu alebo školu. Za každý nákup získava body, ktoré si môže vymeniť za veci z nášho bonusového zoznamu. Jediná podmienka, pre uplatnenie si bodov a ich zmenu na bonusový tovar, je uhradenie objednaného tovaru.


  • Kde si nájdete zoznam bonusových položiek, ktoré si môžem vymeniť za Vami nazbierané body ?

Po prihlásení sa na stránke jazykovaliteratura.sk v hornom pravom rohu stránky je Vaše meno. Keď kliknete na Vaše meno dostanete sa na Váš profil kde si môžete prezrieť a nastaviť Vaše údaje, prezrieť stav a históriu objednávok, nájdete tam zoznam obľúbených položiek a výšku Vášho bodového konta spolu s položkami, ktoré sa nachádzajú v bonusovom zozname.


  • Kedy a kde si môžem vymeniť bonusové body za tovar ?

Bonusové body si môžete vymeniť za tovar a vybrať si bonus položky v poslednom kroku pri odosielaní Vašej objednávky. Tu sa Vám zobrazí zoznam bonusových vecí. Vy si následne vyberiete čo by ste chceli a podľa toho koľko bodov máte nazbieraných. Nie je to ale podmienka. Vybrať si body môžete aj tak, že nám napíšete mail s položkami, ktoré ste si vybrali. My Vám bonusový tovar zašleme a odpočítame príslušné body z Vášho konta. Podmienky na odoslanie bonusového tovaru sú - zaplatenie Vašich objednávok a mail zo žiadosťou o zaslanie bonusového tovaru, musí prísť z adresy, ktorá je u nás registrovaná.


  • .Vymente si Vaše body za nákupné kupóny a zaplaťte nimi Vašu objednávku na našich stránkach. NOVINKA

Ak máte na Vašom konte našetrené body, môžete si ich vymeniť za nákupné kupóny. Napíšte nám mail na adresu richard@littera.sk s požiadavkou koľko bodov z Vášho konta chcete zmeniť za nákupný kupón / nemusí to byť celá čiastka / a na ktorú stránku Vám kupón vystavíme / môže to byť jazykovaliteratura.sk kde nájdete jazykové knihy alebo na stránku nášho kamenného kníhkupectva littera.sk kde nájdete knihy slovenských a českých vydavateľov /. Následne dostanete na mail kód Vášho kupónu, ktorý je aktívny 30 dní. Kupón zadáte v poslednom kroku nákupného procesu do políčka "zľavový kupón" a čiastka kupónu sa Vám odráta od Vášho nákupu.


  • .Je zoznam bonusových položiek konečný ?

Zoznam bonusových položiek nie je konečný. Ak by ste chceli niečo čo na zozname nie je napíšte nám na adresu richard@littera.sk. My danú položku doplníme do zoznamu a následne si ju môžete vybrať.


  • Ako sa počítajú body a akú majú hodnotu?

Každý zákazník získa 1bod za nákup v hodnote 20Eur. Jeden bod má hodnotu 1Eur. Ak prepočítame body na percentuálny podiel z objednávky, tak hodnota bonusu je vo výške 5% z celkovej hodnoty objednávky.